Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej
Odpust ku czci Matki Bożej Łaskawej pod hasłem „Posłani razem w Chrystusie” trwał od środy 6 maja do soboty 9 maja.
W sobotę 9 maja po nabożeństwie majowym o godzinie 19.00 wyruszyła ze świątyni procesja Różańcowa uliczkami Starego Miasta.
Odpust zakończyła uroczysta Msza Święta o godz. 20.00, której przewodniczył bp Rafał Markowski.

FOTOGALERIA:
PROGRAM ODPUSTU









